Slunečná - 12. díl - Ženské zbraněSlunečná - 12. díl - Ženské zbraně Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.02. 2020
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa

22. 11. 2019 | Poslední díl
Prostřeno! se odehraje v Pardubickém kraji, kde v boji o výhru 60 tisíc korun a hostitelskou čest k tomu budou ženy v totální převaze – čtyři ku jedinému muži. Na své si přijdou milovníci vývarů, ten se na stolech objeví celkem čtyřikrát a pokaždé trochu jiný, takže opravdu bude co porovnávat. Úkolem týdne jsou plody pečeného ovoce. Komu dá takové zadání nejvíce zabrat?

A kdo to vzdá, či se s tím naopak popasuje nejlépe? A protože pořad není jen o vaření, ale jak už z názvu vyplývá i o prostírání, tento týden uvidíme několik inspirativně upravených tabulí, které k jídlu přímo zvou. Radost pohledět! Kdo se nedá zastrašit a celé to vyhraje? Bude to Michal, který holkám i divákům slibuje pořádnou show? Chystá ve finále odvaz, nebo to bude spíš trapas?

Prostřeno – 22.11. 2019 – SoňaV pátek se mohou vydovádět všichni, protože hostitelka je pozve na statek, kde se budou moci svléknout do plavek, vykoupat v lomu nebo se projet na člunu. A uprostřed týdne se účastníci pro změnu projdou na chůdách - Michal jako by se na nich snad už narodil. Sledujte Prostřeno! z Pardubicka a východních Čech a nezapomeňte hlasovat. Vždyť deset tisíc může vyhrát nejen váš favorit, ale také vy!

Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa:


V pátek 22.11. 2019 uvaří v pořadu Prostřeno Soňa (42). Poslední hostitelka je už vzhledem ke svému věku zkušená hospodyně. Vyučená švadlena a dvojnásobná maminka zdědila statek, který obývá už dvacet let a postupně ho s partnerem renovuje. Našla se tu, ráda pěstuje vlastní bylinky a zeleninu nebo vyrábí domácí víno. Nejstarší hostitelka si tak úplně s ostatními zatím nesedla, soupeři Soňu podezírají, že taktizuje, o jídle mluví více než ostatní.

Michal přijel s odhodláním uspořádat ve finále konečně pořádnou show, což ale holky tak úplně nevidí. Před přípitkem natřese láhev s bublinkami, takže polovina sektu vyteče a hostitelka z toho není nadšená. A to ještě netuší, že Michal odmítne příbor a bude jíst hůlkami, včetně polévky nebo omáčky. Je to nepohodlně, ale že by to byla až taková legrace? Ve finále přijde na řadu moderní menu. A všechno je domácí.

Jako asi nejpovedenější úkol týdne hostitelka podává na uvítanou štrúdl z vlastnoručního listového těsta. I bagetka na předkrmovou bruschettu je domácí, jenže upečená den předem, což soupeři berou jako handicap, stejně jako již dříve uválené nudle do polévky. Hovězí líčka na červeném víně s bramborovým pyré spolustolovníci moc neznají, líčka třeba nechutnají Tereze, která se v jídle jen tak nimrá.

Katka zase nemusí červené víno a diví se, že pyré je vlastně bramborová kaše. Dokážou hosté tenhle věčný rébus mezi kaší a pyré vyřešit? A nijak moc nezaujmou ani lákavě vyhlížející lívance s tvarohem a letním ovocem. Soňa to ale nevzdává a hosty svlékne do plavek a pozve je na koupání do lomu nebo na projížďku ve člunu. Kdo si to užije a bude během vodní zábavy nejvíc dovádět? Hádejte…

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Soňa, v pátek 22.11. 2019 od 17.50 hodin na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa:

Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa
Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa
Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa
Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa
Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa
Prostřeno – 22.11. 2019 – Soňa
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !