Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.02. 2020
Dnes má svátek Alexandr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 9. 9. 2019 – Tomáš

9. 09. 2019 | Poslední díl
Jeden mladý muž, tři blondýnky a jedna tmavovláska si v Jihomoravském kraji porovnají svoje kulinářské a hostitelské umění a půjde o celkem vyrovnaný týden. Složení jihomoravské sestavy je tedy převážně ženské, týden zahájí jediný muž, mladý tatínek Tomáš. A právě tesař Tomáš si přál, aby týden prožil se samými chlapy, čeká ho ale pravý opak. Brzy se stane podruhé otcem a hned nazítří po finále má svatbu.

A dámy nakonec Tomáše překvapí a do jeho nového života mu věnují takový dárek, až ho dojmou skoro k slzám. Jaký svatební dar si pro kolegu holky vymyslí, aby mu přinesl štěstí a nezapomněl na ně? Úkolem týdne je chřest, často budou všelijaké závitky, také se bude péct domácí pečivo. Tématem týdne je i rodičovství, jeho radosti a starosti, protože některé z účastnic jsou samoživitelky.

Prostřeno – 9. 9. 2019 – TomášA Tomáš dostane od holek docela životní školu… Na přetřes přijde také vegetariánství, neboť štíhlá Lucie maso skoro nejí. Jak moc bude na sebe i ostatní přísná a ochutná u ostatních vepřové, když sama podává panenku? Občas se bude hrát a zpívat, ale hlavně hodovat. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a opět nezapomeňte hlasovat! Vždyť deset tisíc může vyhrát nejen váš favorit, ale také vy!

Prostřeno – 9. 9. 2019 – Tomáš:


V pondělí 9.9. 2019 uvaří v pořadu Prostřeno mladý tatínek a tesař Tomáš (22). Jako první se na jihu Moravy představí brzy již dvojnásobný otec Tomáš, který se hned druhý den po finále ožení v kostele se svou nastávající. Kdyby to bylo jen na něm, u stolu by si první hostitel přál jen samé chlapy, ale protože odříkaného chleba největší krajíc, vyjdou na něj samé ženy.

A pořádné krajíce ze svého, v domácí pekárně upečeného chleba bude rozdávat i hostitel k předkrmu. Šikovný Tomáš, ač mlád, toho v životě stihl už poměrně hodně. Kromě již zmíněného rodičovství prý už od dětství hraje na kytaru, což bude součástí zábavy, moc rád drandí na motorkách a vaří. O tom, jak úspěšně, se sám i dámy přesvědčí u stolu, na kterém přistane paštika s domácím pečivem, česnečka, „dušená kráva na mrkvi a žampionech, šťouchaný brambor“, který bude opravdu dobře maštěný. Tomáš nešetří máslem ani sádlem, na kterém rád vaří.

Jeho hlavní chod nakonec připomíná ragú, jsou to kousky masa se zeleninou, mrkve je v dušeném hovězí dost, takže omáčka je sladká. Česneku je podle dam v polévce spíš málo, přestože jsou v polévce až čtyři palice; jenže předlouho vařené… Tomáš je hostitel příjemný i sebevědomý, žádnou výtkou se nenechá rozhodit, dokonce ani faktem, že u stolu sedí jedna umírněná vegetariánka, která jeho předkrmové paštice moc nedá.

V servírování má hostitel ještě mezery, je to spíš takové rustikální, až dřevorubecké prostírání. Navíc se Tomáš ve svém malém bytě potýká s nedostatkem místa, což chce se svou rozrůstající se rodinou brzy vyřešit. I první dezert – tvarohový koláč s ovocem – s malými výhradami uspěje a ve výsledku se nemá mladý amatérský kuchař za co stydět. Velikonoční zábava pletení pomlázek by se hodila spíš pro pány.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Tomáš, v pondělí 9.9. 2019 od 17.50 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !