Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika

10. 12. 2019 | Poslední díl
Prostřeno! se odehraje v Moravskoslezském kraji a chlapi budou mírné v převaze, tři ku dvěma ženám. Ti všichni se utkají o výhru 60.000 korun a hostitelskou čest k tomu. Na severu Moravy se sejde pohodová parta, promíchaná genderově i věkově, hostitelé jsou docela zajímavé osobnosti a často mají toulavé boty.

To se projeví i v jídelníčcích, fantazii se meze nekladou. Účastníci, z nichž dva prožili část života v cizině, se ve svých jídelníčcích inspirovali ve Španělsku, Itálii, Thajsku, Maďarsku, Austrálii, na menu se dostanou i pštrosí steaky. To bude pro většinu soutěžících premiéra, stejně jako občas i netradiční servírování pokrmů. Úkol týdne souvisí s lokalitou, tou sousedskou - Moravané a Slezané mají připravit nějakou polskou specialitu.

Prostřeno – 10.12. 2019 – MonikaDo Polska jezdí často na nákupy a z tamní gastronomie určitě něco nejen odkoukali, ale i ochutnali. Nebo také poradí babičky a samozřejmě internet. A kdo to celé vyhraje? Mládí, nebo zkušenost? Dobré jídlo, nebo zvítězí taktika? Napínavé to bude až do konce! A nezapomeňte hlasovat, vždyť deset tisíc nemusí získat jenom váš favorit, ale také vy!

Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika:


V úterý 10.12. 2019 uvaří v pořadu Prostřeno Monika (41).Učitelka, která pracuje ve speciální mateřské školce, bydlí v hezkém prostředí v Orlové spolu se svou partnerkou a synem. V bytě je znát, že Monika se také zčásti věnuje rekonstrukci nábytku, vůbec je to žena mnoha zájmů a aktivit. Hosté jsou k hostitelčině orientaci tolerantní, ale přesto se o její rodinný život velmi zajímají, až to Monice není úplně příjemné, i když nic netají.

Neprošla si lehkým obdobím, ale rozhodit se nenechá a soustředí se na své menu. Monika upřednostňuje zdravé suroviny a nevyhledává příliš kořeněná nebo pálivá jídla. Hodně se bude mluvit o hlavním chodu, který hostům připadá až moc skromný – je totiž bez klasické přílohy. „Kde je nějaká houstička, nejlépe domácí, nebo brambory,“ pídí se soupeři. Zelenina je už v předkrmu, což je špenátová omeleta s ricottou a sušenou šunkou.

Hovězí vývar s nudlemi nebude bohužel pro Zdeňka tak horký, jak to má rád. Již zmíněné hlavní jídlo s kuřecím steakem a carpacciem z červené řepy je těžkou zkouškou pro Tomáše, protože řepu prostě nepozře. Vylepší dojem z hlavního chodu dortík Paříž, se kterým si hostitelka dala velkou práci? A jak se bude líbit Moničina hudební zábava s bubínky? Tímto nečekaně příjemným překvapením si Monika návštěvu docela získá; prostě to umí nejen s dětmi, ale i s dospěláky.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Monika, v úterý 10.12. 2019 od 17.50 hodin na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika:

Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika
Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika
Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika
Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika
Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika
Prostřeno – 10.12. 2019 – Monika
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !