Jak celým týdnem zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava finger food ve stylu české klasické kuchyně a jeho zakomponování do menu tak, aby jej nikdo nepoznal? Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17.55 a dozvíte se víc.
Kdo nakonec odklopí pokličku, pod kterou se budou ukrývat peníze, je zatím ve hvězdách. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!Prostřeno – 20. 4. 2026 – Kateřina:
V pondělí 20. 4. 2024 uvaří v pořadu Prostřeno sociální pracovnice Kateřina, která pochází původně z Plzně. Při studiu pracovala brigádně jako recepční, v juice baru, na poště a v drogérii. Nyní je jejím povoláním sociální pracovnice.
Žije s přítelem a francouzským buldokem Burákem. V Praze bydlí půl roku a předtím žili společně v Plzni. S přítelem tvoří pár tři roky. Seznámili se v Tallinu, kde byla na Erasmu. Proč se přihlásila?
Dříve koná, než přemýšlí – a nyní pravidelně sleduje Prostřeno!, a tak se přihlásila. Pokud by vyhrála, tak by peníze rozdělila a část by dala na dovolenou, část by investovala a zbytek by darovala. Co na její menu řeknou hosté a jak si tato parta sedne? Sledujte už v pondělí.
Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku
Pampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Hrajte s námi SUDOKU online !















