5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 26.02. 2024
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza

2. 02. 2024 | Poslední díl
Tři ženy a dva muži. Přesně taková bude sestava tohoto týdne. Každý ze soutěžících ke svému vaření přistupuje úplně jinak, výsledkem ale podle každého z nich je – skvělé pohoštění pro neznámé hosty. Jak se Pardubičtí umí postavit k plotně, co na ní zvládnou vykouzlit, a hlavně – patří mezi taktizující, nebo si večer přišli užít a předvést, jak šikovní jsou?

Sledujte Prostřeno! v tomto týdnu a třeba zjistíte, že i polotovar se dá připravit chutně a vše nemusí být výhradně domácí. Nebo to bude úplně jinak? Co se na stolech nakonec objeví? Světové recepty, česká klasika nebo zvláštní experimenty? Jak mlsné jazýčky mají naši účastníci a jedí zdravě? Mrkněme se jim do talířů. Proč? I proto, že s novým rokem může přijít změna stravovacích návyků, snaha naučit se něco nového, inspirovat se a vyzkoušet!

Prostřeno 2. 2. 2024 – TerezaPlus se těšte na úkol týdne, kterým tentokrát bude připravit avokádo na různé způsoby a zapracovat ho do menu tak, aby nikdo nepoznal, že se jedná o něco navíc. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte adventní Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza:


V pátek 2. 2. 2024 uvaří v pořadu Prostřeno studentka Tereza Poledníková (23), která žije s maminkou a sestrou. Má opičího pinče. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda zkouší nové věci a výzvy. Zajímalo ji, jak probíhá natáčení, a možná se přihlásila i trochu z hecu.

Pokud by vyhrála, tak by pětinu výhry použila na nějaký výlet a zbytek by si uložila na běžné výdaje, jako je platba školného a další. Během zábavy se bude konat chemický pokus u stolu. Menu sestavila z jídel, která má ráda. Bude její vyladěné menu úspěšné tak, jak si sama představuje? Sledujte už v pátek. 

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří Tereza, v pátek 2. 2. 2024 od 17.50 hodin na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza:

Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza
Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza
Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza
Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza
Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza
Prostřeno 2. 2. 2024 – Tereza
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !