Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 20.01. 2019
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan

2. 02. 2018 | Poslední díl
Máme před sebou druhý premiérový týden nové série pořadu Prostřeno! Podíváme se do Jihomoravského kraje, kde se u stolu sejdou tři ženy a dva muži. Jde o mladou, zábavnou a pohodovou partu, která navíc umí vařit. A dokonce splní i úkol týdne. Tentokrát to bude zdravý celer a jihomoravská parta se s tímto zadáním popere se ctí, dokonce by mohla s celerovými recepty někoho i inspirovat. O zábavu u stolu se postarají všichni, smysl pro černý humor má zcestovalá Lucie, ale také samorost Milan, ani první hostitel Radim není určitě žádný mrzout. A co ještě naše hosty spojuje?

Tentokrát je to vášeň k cestování a zkušenosti s dlouhodobým pobytem v cizině, hlavně v Londýně. Odtud zčásti pramení i zahraniční recepty, kterým se amatérští kuchaři z jižní Moravy nevyhýbají. Někteří sní o vzdálených severských destinacích, jako je například Island nebo Aljaška. Komu se podaří si na další cesty vydělat svým úspěšným vařením? Nejlepší hostitel týdne může od soupeřů dostat 60 tisíc korun. K další odměně v podobě 10 tisíc korun dopomohou svými hlasy diváci, kteří mohou ze soutěžících vybrat toho, jenž se jim nejvíce líbí. A s prázdnou neodejde ani jeden z hlasujících diváků, který si může rovněž odnést 10 tisíc korun. Dívejte se na premiérové Prostřeno! a hlasujte!

Prostřeno – 2. 2. 2018 – MilanPátek: Obchodní zástupce Milan (43) žije na samotě u lesa, má velkou zahradu, chová králíky a jeho večeře bude spíš tradiční a bio
Poslední večeři hosté stráví na samotě u lesa, v domku u Milana, kde žije se svou ženou a rodinou. Milan je ze všech soutěžících sice nejstarší, ale působí mladým dojmem, navíc je s ním zábava. Hodně času stráví péčí o zahradu, zčásti je samozásobitel a některé domácí suroviny zařadil i do své poslední večeře. Všechno je zdravé, poctivé a bio. Milan si v kuchyni věří a někdo ho považuje za favorita týdne. Každopádně jsou všichni zvědaví, jak to u něj vypadá a co ve finále k večeři nabídne. Sám hostitel je zvědavý, jak obstojí se svou polévkou z králíka, minimálně Katka by mohla mít s králíkem, kterého vnímá spíš jako domácího mazlíčka, problémy. A nepotěší ji stažená kůže, kterou zahlédne na zahradě. Hostitel si toho je ale vědom, proto jako hlavní chod nepodává králíka, ale bude „uškrcená krkovice na víně s cibulkou a fazolkami s bramborovou kaší“. Jde již o třetí jídlo na víně s bramborovým pyré, budou na to mít hosté ještě chuť? Dále se ukáže, že Katka nejí ani houby, sýry, ale Milan ji v předkrmu „překvapení ze samoty u lesa“ trošku přelstí. A na co nakonec spoléhá, to je borůvkovo-jogurtový koláč se šlehačkou, protože borůvky, jak říká, má každý rád. A je to pravda – borůvky chutnají i Katce… Jako zábavu Milan zvolí starou dětskou hru. Potěší tím hosty, nebo jim bude připadat moc infantilní? V jakém duchu se poslední večeře ponese?

Prostřeno – pátek 2.2. 2018 – Milan Skoupý (43)


Vyučil se pekařem, nyní pracuje jako obchodní zástupce. S manželkou má dva syny – třináctiletého Honzu a desetiletého Lukáše. S rodinou vede společenský a veselý život v 5+kk v Bílovicích nad Svitavou. Do pořadu ho přihlásila manželka, protože prý dobře vaří a je zábavný společník. Pokud vyhraje, pojede s rodinou na pěknou dovolenou.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je veselý a společenský.
Zájmy: Miluje houbaření, domácí zvířata a sport. S manželkou rádi chodí do divadla.
Vztah k vaření: Velmi vřelý, vaří rád a často. Hlavně připravuje zvěřinu, ryby a v létě často griluje.
Chutě: Má rád vše, nejraději má ale candáta, kterého sám uloví.
Nesnáší: Růžičkovou kapustu. Při stolování mu vadí křik.
Motto: Být dobrý člověk, táta a kamarád.
Očekávání: Těší se, že pozná nové lidi a získá další životní zkušenosti.


Zůstane tahle jihomoravská parta pohodová a přátelská? Nebo je výhra rozdělí? A kdo ji získá?Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Milan,
v pátel 2.2. 2018 od 17.50 na Primě.


Zdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan:

Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan
Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan
Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan
Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan
Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan
Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan
Prostřeno – 2. 2. 2018 – Milan
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !