Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno 14.4. 2014 - Mirka

14. 04. 2014 | Poslední díl
Týden v Moravskoslezském kraji je ve znamení nadcházejících Velikonoc a soutěžící v pořadu Prostřeno budou jen koukat, jak náročné úkoly dostanou! Naštěstí se sejdou čtyři ženy, které už někdy nádivku, beránka nebo mazanec pekly. Jediný muž Jiří se předvede ve finále, ale na Velký pátek se u něj nikdo postit nebude!

Možná jen Mirka, která nesnáší cibuli, bez níž se ale obejde jen málokteré masité menu – takže o leitmotiv severomoravského týdne je postaráno. Stále živé je tudíž nedávné téma: Má se lidem s nějakým stravovacím omezením vyjít vstříc, nebo jim naložit stejné jídlo jako ostatním, ovšem s rizikem, že odejdou hladoví a budou bodovat nízko?

Prostřeno 14.4. 2014 - MirkaJak v pořadu Prostřeno uvidíte, je to oříšek, který vzbudí hodně vášní… A jsou to jedlíci brambor, tihle Slezané, brambory mixované nebo pečené budou jedinou přílohou celého týdne. Také bojují s příbory - skoro jako Julia Roberts v Pretty Woman. Velikonoce už tlučou na dveře a vy jim můžete už od pondělí vyjít naproti s Prostřeno! na Primě.

Prostřeno – 14.4. 2014 – Mirka:


V pondělí 14.4. 2014 uvaří v pořadu Prostřeno žena v domácnosti Mirka (33). Prostřeno u Mirky začne rozpačitě, pocity hostů jsou smíšené. Nejde ani tak o její vaření, které je průměrné, ale skličující je prostředí jejího venkovského domu, někoho až přejde chuť. Uvnitř je vlhko a zima, v kuchyni není zavedená voda, Mirka by si zasloužila ze všech soutěžících výhru určitě nejvíce – na tom se všichni po „šmejdění“ shodnou.

Je ale nutné, aby před Velikonoci a natáčením visela v obýváku mucholapka, obalená mouchami z loňského léta? Mirka negativní pocity nerozptýlí ani jako hostitelka. Trojnásobná maminka v domácnosti není zvyklá na návštěvy, v pořadu Prostřeno s datem 14.4. 2014 ji svazuje nervozita a skoro nemluví, obsluha pokulhává, soupeři si musí požádat o pití, zábava je jako ve školní družině.

Ale předkrm je v pořadu Prostřeno s datem 14.4. 2014 dobrý, polévka s nudlemi a játrovými knedlíčky je chutná, jen Jiřímu vadí velikost knedlíčků. Kuřecí měšec s překvapením má studenou bramborovou kaši, ale je úhledně zabalený a měkký, i když překvapení z mražené zeleniny nestojí za moc, možná by byla lepší náplní povinná velikonoční nádivka. Nespokojený Jiří to shrnul: „Přinesla jen jídlo, řekla dobrou chuť a tím to zhaslo.“

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Mirka,
v pondělí 14.4. 2014 od 18.00 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno 14.4. 2014 - Mirka:

Prostřeno 14.4. 2014 - Mirka
Prostřeno 14.4. 2014 - Mirka
Prostřeno 14.4. 2014 - Mirka
Prostřeno 14.4. 2014 - Mirka
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !