Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor

6. 12. 2017 | Poslední díl
Prostřeno! bude příští týden v Praze a Středočeském kraji. U prostřeného stolu se sejdou dvě ženy a tři muži. Ale někdy budou muži dva a ženy tři - trochu se to totiž zamotá - díky baristu Martinovi alias travesti tanečnici Stefany. Jinak je to ale týden navýsost přátelský, pestrý, plný dobrého jídla, čokoládových dezertů, krémových polévek i zábavných kousků.

„Pět večerů s přáteli, největší výhra je to, že jsme se poznali,“ tak o své účasti v pořadu mluví Středočeši. Samozřejmě i tito tolerantní, šikovní a pohodoví hosté se utkají nejen o 60 tisíc korun od soupeřů, ale i dalších možných 30 tisíc od diváků, kteří rozdají nejen peníze za sympatie, ale udělí i řád Zlaté vařečky. Komu tentokrát? Plusové body by si snad zasloužili všichni!

Prostřeno – 6.12. 2017 – LiborÚkol týdne bude adventní a voní Vánocemi. A všichni se na nějakou pochoutku z jablek, čokolády, medu a mandarinek opravdu nevykašlou a úkol připraví. Dominik dokonce upeče prémiový štrúdl. Nenechte si ujít inspirativní Prostřeno! plné zajímavých hostů, pochoutek a dobré nálady!

Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor:


Ve středu 6.12. 2017 uvaří v pořadu Prostřeno mladý hostitel Libor (20). Uprostřed týdne má na starosti soutěžní večírek Libor, který usiluje o maturitu, přitom pracuje a hodně se zajímá o show a zábavu, i když poněkud jiného typu, než předvedla včera Stefany. Soupeři se trochu obávají, že po dvou báječných večeřích už to u Libora asi takové hody, kdy se jedlo i očima, nebudou. Vracíme se do Prahy, konkrétně do Libně, kde ale hostitel nebydlí, jeho rodiče si nepřáli, aby vařil doma.

Ale hned to na sebe nevyzvoní, dokonce s kamarádkou, u které vaří, připraví na hosty několik pastiček. Chytí se? Nebo poznají, že nejsou v Liborově bytě? Navzdory tomu, že zase tak často nevaří, nemá moc rád zeleninu, ale ani tato návštěva nedopadne špatně. Večeře nebude z konzervy, jak by se snad mohlo zdát, i když bude jednodušší a prostírání je také dost strohé. Hostitel si se vším poradí, jen první „jarní závitky“ jsou zklamáním, hosté počítají spíš s něčím na asijský způsob, čeká je ale prosté skautské občerstvení - jako na táboře, kam Libor jezdil jako vedoucí.

V listu salátu je zamotaná šunka a sýr. Pod „překvapením“ se skrývá druhý chod - hráškový krém, zjemněný strouhanou mozzarellou, což je nápad, který ocení nejen Stefany. Libor má rád řízky, a tak je dopřeje i svým hostům. Jsou z vepřové krkovičky, místy možná až moc tenké, a k nim uvaří dobré šťouchané brambory a podává koupené omáčky.

Stefany si ještě přidá, talíře zůstanou prázdné a Libor má radost. Flambovaný banán je jednoduchý dezert s efektem, který má dokumentovat kuchařovu šikovnost, tu ale skutečně potvrdí vystoupení s jojem, v tom je tedy benjamínek týdne opravdový mistr. Jeden by až nevěřil, co je možné s takovou hračkou všechno dokázat…

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Libor,
ve středu 6.12. 2017 od 17.50 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor:

Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor
Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor
Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor
Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor
Prostřeno – 6.12. 2017 – Libor
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky