Slunečná - 12. díl - Ženské zbraněSlunečná - 12. díl - Ženské zbraně Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.02. 2020
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 5. 3. 2019 – Jan

5. 03. 2019 | Poslední díl
V přátelském Prostřeno! z Moravskoslezského kraje se o titul nejlepšího hostitele a výhru šedesát tisíc korun utkají tři stejně mladí muži a dvě ženy, které od sebe dělí třicet let. Úkolem týdne budou šneci v jakékoliv podobě. Jak se s tímto rafinovaným zadáním účastníci na severu Moravy vyrovnají?

Zaleknou se ho a pokud možno ho obejdou, jak to jen půjde. Navíc se až do konce domnívají, že úkolem týdne je domácí šlehačka, které bude proto na stolech docela hodně. Některá jídla se v jídelníčcích opakují: podávají se hlavně polévkové krémy a jako příloha šťouchané brambory. Natáčení ovlivní jedno malé domácí drama, o vítězství se pokusí i jeden ryzí kuchařský amatér, který si chce ale dokázat, že to zvládne.

Prostřeno – 5. 3. 2019 – JanA od romské kuchařky Markéty se soupeři romského menu nedočkají, zato uslyší zajímavý příběh, který soupeře sblíží, stejně jako hudební zábava, ani ta nebude tento týden jediná. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a opět nezapomeňte hlasovat pro svého favorita. Vždyť deset tisíc korun můžete vyhrát i vy!

Prostřeno – 5. 3. 2019 – Jan:


V úterý 5.3. 2019 uvaří v pořadu Prostřeno Honza (27). Druhý večer si vezme na starost mladý ženatý vlakvedoucí Honza, pro něhož jsou vláčky vším a stanou se i předmětem zábavy. Bude ale hosty bavit sledovat z viaduktu projíždějící vlaky a výhybky? Jan se podobného pohledu asi nikdy nenabaží. Pro Honzu je účast v soutěži jednou velkou zkouškou a výzvou. Svěří se totiž s tím, že doma vlastně vůbec nevaří. Je totální začátečník. Ale chce to dokázat, vsadil proto na jednoduché menu a precizní přípravu.

Moučník - bábovku s domácí marmeládou - si už vyzkoušel, a protože se trochu štítí syrového masa, ze svého jídelníčku ho radši vynechal a zkusí si zopakovat jednoduché domácké jídlo, které kdysi uvařil pro svoji ženu. Jde o zapékané brambory se slaninou, hlavnímu chodu předchází šopský salát a „zelené tajemství šéfkuchaře“, což je vlastně obyčejná polévka z mraženého hrášku s kupovanými krutony, ta ale vzbudí velké očekávání.

Honzova večeře sice není hitem moravskoslezského týdne, ale hostitel zadání, které uložil sám sobě, považuje za úspěšně splněné. Vše zvládl a dokončil bez větších problémů, jak si předsevzal. Teď už se může v kuchyni jen zlepšovat, vždyť cvičení dělá mistra.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Jan, v úterý 5.3. 2019 od 17.50 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !