Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno 5.1. 2015 - Pavel

5. 01. 2015 | Poslední díl
Tentokrát to v Brně bude trochu nuda. Tohle že jsou bodří Jihomoravané? Zklamou všechny, co se těší na slivovičku, tradiční pohostinnost, muziku a prohýbající se stoly. Diváci, kteří milují taktizování a hru si ale první premiérový týden nového roku s oblíbeným Prostřeno užijí. Takový Radim se ani netají tím, že trocha přetvářky a hry mu za 50 000 určitě stojí! A to ho všichni měli za sympaťáka týdne.

Nakonec ještě urazí nejmladší Sylvii, která už od pondělí všem pije krev, jak je vybíravá. Každý něco nejí, ale pak to klidně použije ve svém menu – v tom jsou Brňáci a spol. nedůslední. Také se trochu potýkají s příbory, občas si vrátí špinavé skleničky a chválí sporadicky – spíš jen v rámci strategie. Jako nejlepší bavič se překvapivě předvede imitátorský talent Pavel, kterému jde náš prezident mnohem lépe než vlastní vaření. Tahle pětka se už asi nikdy nesejde, nakonec se ale bude muset podělit! A jak se popasuje s úkolem týdne – slavnostními jednohubkami? Uvidíte v tradičním čase na Primě!

Prostřeno 20.1. 2014 - PavelProstřeno 5.1. 2015 – Pavel:


V pondělí 5.1. 2015 uvaří v pořadu Prostřeno imitátor Pavel (33). První hostitel Pavel zaujme svým lidským příběhem a sbírkou budíků po dědovi, která zbyla babičce, s níž bydlí. Své vaření zábavně prokládá imitátorskými výstupy. Zvolí si nějakou scénku i pro svoji zábavu? To uvidíme v pořadu Prostřeno s datem 5.1. 2015.

Přestože Pavel údajně vaří od čtrnácti let, v pořadu Prostřeno s datem 5.1. 2015 poněkud zmatkuje a jako kuchař nepřesvědčí. Něco mu zkomplikuje babička, která si odnesla játra na knedlíčky a někam schovala srnčí hřbet na vaječnou tlačenku. Vnouček musí improvizovat.

Ovšem nedat do vaječné tlačenky vejce, je výkon hodný Felixe Holzmanna, kterého má Pavel také na repertoáru. I jako hostitel má mezery – nádobí je upatlané, víno nevalné jakosti, ubrousky podle Radima snad pocházejí z veřejných WC. O hosty se moc nestará, styl servírování falešné svíčkové z vepřového připomíná závodku a tvarohové tiramisu zase moučník ze školky.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Pavel,
v pondělí 5.1. 2015 od 18.00 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !