Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš

4. 09. 2015 | Poslední díl
Týden na severu Moravy určitě nebude nudný ani obvyklý. Připravte se na klání, kde muži mají výraznou převahu. Jak si povede jediná žena týdne, samoživitelka Katka? Bude se smát, zatímco si pánové budou masírovat svaly? A to budou, protože nás čeká střet dvou kultur i dietních přístupů.

Každý z účastníků je jiný i důvody se různí. Jeden je religiózní, druhý dietetický, zbytek klasická česká pohodička. Prvním hostem je totiž muslim Abi, kterému se oškliví vepřové, jež mu zakazuje náboženství. Poslední hostitel Aleš zase přísahá na módní „paleo“ dietu, díky níž celkově ozdravěl a zhubl dvacet kilo. To ovšem hlava nebere montážnímu dělníkovi Petrovi, který si vůbec neumí představit, co by si dal na svačinu, kdyby vynechal pečivo?

Prostřeno 4.9. 2015 - AlešAle i lidský přístup je jiný: Abi neskrývá svůj temperament a uvítal by, kdyby našinci více mluvili a kritizovali. Proč hostitele pomlouvají, až když zmizí v kuchyni, a neřeknou mu své výtky hned u stolu? Abi se také zaslouží o to, že dalším tématem týdne bude cibule. A úkolem týdne je nějaká „echt“ česká specialita. Kdo připraví nejlepší a kdo tentokrát v Moravskoslezském kraji vyhraje 50 000 korun a bude se radovat jako malé dítě?

Prostřeno – 4.9. 2015 – Aleš:


V pátek 4.9. 2015 uvaří v pořadu Prostřeno sympaťák Aleš (44). Na poslední večeři jsou všichni zvědaví. Vyznavač zdravého životního stylu Aleš hostům naservíruje paleo kuchyni. Ta propaguje návrat k pokrmům a životnímu stylu lovců a sběračů ve starší době kamenné. Prý je to jediná možnost, jak zůstat štíhlý a zdravý.

„Byl jsem takový ten typicky český člověk, měl jsem rád polévky, omáčky, gulášky, ale zjistil jsem, že mi to nedělá dobře.“ Petra ale v pořadu Prostřeno s datem 4.9. 2015 hodně zajímá, co si takový Aleš bere třeba do práce na svačinu, když odmítá mouku. Aleš se snaží i o harmonický přístup k lidem. Umožní mu to ve finále ostatní?

Hostitel v pořadu Prostřeno s datem 4.9. 2015 překvapí úkolem týdne: „Ode mě, který nejí mouku, dostanou domácí chleba k uzenému bůčku.“ Ten si určitě nedá Abi, kterého Alešova decentní uzavřenost dráždí. Dokonce si myslí, že „uzavření lidé jako Aleš nemají v kuchyni co dělat a považuje ho za „časovanou bombu“.

U stolu se v pořadu Prostřeno s datem 4.9. 2015 nikdo s nikým mazlit nebude. Předkrm, byť zajímavý, hosté přijmou vlažně, polévka se zdá Petrovi moc hustá a také vlažná. „Copak nikdo neocení změnu po všech těch vývarech?“ diví se Petr. Co ale diváky určitě zaujme? Zatímco se hosté u stolu dohadují, co jsou to vlastně špakety, Aleš v kuchyni připravuje hlavní chod a má na to moc zajímavý strojek.

Abiho zelenina k masu potěší – a není sám, komu nakonec kuře s květákovou omáčkou a cuketovými nudlemi chutná. Ale zlatým hřebem celého večera a opravdovou bombou je originální zábava. Aleš na vlastní text zapěje píseň za doprovodu ukulele - každému ze soupeřů věnuje jednu sloku. A nebojte se, hra na pravdu bude, a nejen v pátek… A komu nakonec potečou nefalšované slzy štěstí? Dívejte se na Prostřeno! z Moravskoslezského kraje, je na co se koukat.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Aleš,
v pátek 4.9. 2015 od 18.00 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš:

Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš
Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš
Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš
Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš
Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš
Prostřeno 4.9. 2015 - Aleš
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !