Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno 18.4. 2014 - Jiří

18. 04. 2014 | Poslední díl
Týden v Moravskoslezském kraji je ve znamení nadcházejících Velikonoc a soutěžící v pořadu Prostřeno budou jen koukat, jak náročné úkoly dostanou! Naštěstí se sejdou čtyři ženy, které už někdy nádivku, beránka nebo mazanec pekly. Jediný muž Jiří se předvede ve finále, ale na Velký pátek se u něj nikdo postit nebude!

Možná jen Mirka, která nesnáší cibuli, bez níž se ale obejde jen málokteré masité menu – takže o leitmotiv severomoravského týdne je postaráno. Stále živé je tudíž nedávné téma: Má se lidem s nějakým stravovacím omezením vyjít vstříc, nebo jim naložit stejné jídlo jako ostatním, ovšem s rizikem, že odejdou hladoví a budou bodovat nízko?

Prostřeno 18.4. 2014 - JiříJak v pořadu Prostřeno uvidíte, je to oříšek, který vzbudí hodně vášní… A jsou to jedlíci brambor, tihle Slezané, brambory mixované nebo pečené budou jedinou přílohou celého týdne. Také bojují s příbory - skoro jako Julia Roberts v Pretty Woman. Velikonoce už tlučou na dveře a vy jim můžete už od pondělí vyjít naproti s Prostřeno! na Primě.

Prostřeno – 18.4. 2014 – Jiří:


V pátek 18.4. 2014 uvaří v pořadu Prostřeno bývalý policista Jiří (52). Pan Jiří se cítí mezi tolika ženami, které si ho podle jeho představ dostatečně nevšímají, ani nepředcházejí, poněkud ztracený a lehce ukřivděný. Kolegu by uvítal. Oplatí to soupeřkám ve finále, kdy se místo Velkého pátku a půstu odehraje improvizované Velikonoční pondělí?

Co se pomlázky týká, musí opravdu dost improvizovat, poslední prý pletl s tatínkem v pěti letech. Jiří je spíš sváteční kuchař a jeho menu na něj opravdu sedí. „Jiříkova hrachovka“ je ale spíš zklamáním a hlavní chody jsou tak trochu jako přes kopírák, takže farmářské řízky z krkovice budou zase s pečenými brambory a cibulí a Mirka dostane v pořadu Prostřeno s datem 18.4. 2014 další prostor pro své nářky, protože ani Jiří její nechuť k cibuli nerespektuje.

Svěží nepečený dort s piškoty, vlastnoručně nasbíranými borůvkami a zakysanou smetanou je v pořadu Prostřeno s datem 18.4. 2014 skutečnou „pochoutkou pro mlsné jazýčky“ a slaví úspěch. Celý týden musel celkem šikovný Jiří trávit uprostřed „kroužku ženských ručních prací“, maloval na sklo, dělal srdíčka, vázal květiny, nakonec to ženám vrátí. Vezme je ven a budou se strefovat do terče jako indiánky.

Která má největší páru a nejlepší mušku? Křehká vojanda Andrea, nebo někdo úplně jiný? Na konci týdne Jiří už nepřeje výhru nikomu, někdo ale přeci jen vyhraje krásných 50 000 korun. Síly jsou celkem vyrovnané, na koho se usměje štěstí?

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Jiří,
v pátek 18.4. 2014 od 18.00 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno 18.4. 2014 - Jiří:

Prostřeno 18.4. 2014 - Jiří
Prostřeno 18.4. 2014 - Jiří
Prostřeno 18.4. 2014 - Jiří
Prostřeno 18.4. 2014 - Jiří
Prostřeno 18.4. 2014 - Jiří
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !