Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie

17. 04. 2014 | Poslední díl
Týden v Moravskoslezském kraji je ve znamení nadcházejících Velikonoc a soutěžící v pořadu Prostřeno budou jen koukat, jak náročné úkoly dostanou! Naštěstí se sejdou čtyři ženy, které už někdy nádivku, beránka nebo mazanec pekly. Jediný muž Jiří se předvede ve finále, ale na Velký pátek se u něj nikdo postit nebude!

Možná jen Mirka, která nesnáší cibuli, bez níž se ale obejde jen málokteré masité menu – takže o leitmotiv severomoravského týdne je postaráno. Stále živé je tudíž nedávné téma: Má se lidem s nějakým stravovacím omezením vyjít vstříc, nebo jim naložit stejné jídlo jako ostatním, ovšem s rizikem, že odejdou hladoví a budou bodovat nízko?

Prostřeno 17.4. 2014 - LucieJak v pořadu Prostřeno uvidíte, je to oříšek, který vzbudí hodně vášní… A jsou to jedlíci brambor, tihle Slezané, brambory mixované nebo pečené budou jedinou přílohou celého týdne. Také bojují s příbory - skoro jako Julia Roberts v Pretty Woman. Velikonoce už tlučou na dveře a vy jim můžete už od pondělí vyjít naproti s Prostřeno! na Primě.

Prostřeno – 17.4. 2014 – Lucie:


Ve čtvrtek 17.4. 2014 uvaří v pořadu Prostřeno květinářka Lucie (40). Čtvrtek bude tím nejuvolněnějším večírkem týdne, hostitelka si dokonce libuje, že den svého vaření si vlastně užila nejvíc. Přitom sebou musí pěkně hodit, vajíčka do dezertu a vaječného koňaku vyfukuje, protože musí ozdobit kraslice a vejce použije do jablečného moučníku. Bude tak kyprý, jak Lucka slibuje?

Čas ale v pořadu Prostřeno s datem 17.4. 2014 není pro rychlou, suverénní a společenskou hostitelku problém, i když zdobení kraslic vezme trochu hákem… Lucce to jde od ruky, ale Mirka bude trpět. Rozmazlování skončilo, Lucie se rozhodla nedělat žádné ústupky a možná si i trochu užívá, když Mirce nandá syrovou cibuli v předkrmovém brokolicovém salátku, na který jsou všichni docela zvědaví.

Testuje, zda to není od soupeřky jen taktika a nenáviděnou cibuli hned rozpozná, ale Mirku nenachytá, ta má na cibuli snad skutečně nějaký detektor. Vrstva cibulových kroužků je i na pikantních vepřových placičkách s opékanými bramborami, takže Mirka bude hladovět. Lucie se ji snaží v pořadu Prostřeno s datem 17.4. 2014 vehementně přesvědčit, ať ochutná, nebo si cibuli vybere z masa, ale má to marné... Bude ve čtvrtek Jiří spokojený s velikosti knedlíčků v hovězím vývaru? A dostane Šárka požadované maso?

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Lucie,
ve čtvrtek 17.4. 2014 od 18.00 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie:

Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie
Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie
Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie
Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie
Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie
Prostřeno 17.4. 2014 - Lucie
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !