Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 20.01. 2019
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva

13. 02. 2018 | Poslední díl
Pět soutěžících bude i tentokrát bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o sympatie diváků, od kterých mohou dostat dalších 10 tisíc korun. Stejnou částku může navíc za svůj hlas získat i jeden z diváků. V jihočeském týdnu se sejde hodně pestrá společnost. Tak pestrá, že by mohlo být zaděláno na konflikt, k tomu ale nedojde. V malebném Jihočeském kraji se totiž sejde tolerantní a férová parta a na body není vůbec skoupá. Po delším čase jsou v převaze zralé ročníky a ženy budou v menšině.

Obě dámy již dospěly k důchodovému věku, muži jsou napříč generacemi a nejmladší soutěžící, studující Jan, působí na svůj věk tak zrale, že mezi staršími kolegy nijak netrpí. Honzové jsou v pořadu tentokrát hned dva a první z nich to v pondělí na jihu celé zahájí. A nevykročí zrovna šťastnou nohou, i když měl smělé plány… Zábava bude také pestrá, jednou žádná, jindy akční – bude se střílet i rýt v hlíně.

A galeje na zahrádce pod rouškou tmy, tak to tu ještě nebylo. Úkol týdne koresponduje s kalendářem – Jihočeši mají připravit nějakou masopustní pochoutku. Jak se s tím popasují? A který z reprezentantů tohoto sympatického regionu si odnese výhru? Ten, který nakonec hodně překvapí… Dívejte se na Prostřeno! a bodujte!

Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva:


V úterý 13.2. 2018 uvaří v pořadu Prostřeno zdravotní sestra Eva (60). Z paneláku v Blatné se přeneseme na samotu u lesa, kde bydlí s manželem sportovně vyhlížející zdravotní sestřička Eva. Hosty přivítá v pokoji s velkou knihovnou a hořícím krbem, v domku se zahradou je prý konečně šťastná. A skutečně působí klidným a pohodovým dojmem, práce v kuchyni jí jde od ruky jedna radost a hosté se u ní cítí po včerejšku dobře.

A přestože první chod – kuřecí závitky s oblohou – nevzbudil na menu nějaké velké očekávání, jde o chutný předkrm. Výborná je drůbeží polévka, i když někdo má radši velké kusy zeleniny, jiný zase malé, i vkus ohledně teploty polévky se různí, ale… v tomto případě se většina shodne. Eva docela zariskovala se svým hlavním chodem - bramborovým salátem s rybou, jde o pstruhy. V záloze má i verzi odlehčeného salátu bez gothaje a majonézy nebo kotlety.

Bude o tyhle varianty vůbec někdo stát? Naštěstí je to dobrá bašta a ryby všichni jedí. Druhou večeři korunuje „sachr dort podle paní Hejpetrové“, což je povedený recept. Na zábavě se podílí Evin manžel, který uspořádá malý koncert. Hostitelka je právem hrdá na jeho krásný hlas a hru na kytaru.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Eva,
v úterý 13.2. 2018 od 17.50 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva:

Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva
Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva
Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva
Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva
Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva
Prostřeno – 13.2. 2018 – Eva
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !